Зимовий табір
«Полярний експрес»

Тривалість – з 9 до 21 січня
Діти отримають від Санта-Клауса квиток на чарівний Полярний експрес, який має доставити їх на дивовижне новорічне свято Winter Wonderland. Але потрапити на це свято зможуть лише ті, хто розгадає секретне послання Санти. Щоб його розгадати, дітям потрібно відправитися у подорож Полярним експресом.

Почнеться казкова подорож, звісно, з України. Тут дітей чекає фото квест від святого Миколая і різдвяний вертеп.

Подорожуючи Полярним експресом, діти познайомляться з різдвяними традиціями багатьох країн Європи – Італії, Франції, Англії, Голландії, Норвегії, Швеції, Фінляндії. Полярний експрес прослідує також і через країни Азії, завдяки чому діти дізнаються багато цікавого про традиції святкування Нового року в Японії та Китаї.

Остання станція – Резиденція Санта-Клауса. Якщо дітям вдасться зібрати і прочитати секретне послання, то Санта запросить їх на мега сніжну і мега дивовижну вечірку «Winter Wonderland».

Щодня дітей чекає:
  • Discovery club– знайомство з традиціями святкування Нового року та Різдва тої чи іншої країни;
  • Christmas Gift Workshop– Майстерня різдвяних подарунків, де діти зроблять власноруч багато цікавих речей, пов'язаних з традиціями святкування різних країн (різдвяний вінок, маленького гномика, китайський ліхтарик на ялинку і японські новорічні граблі, щоб загрібати щастя);
  • Funny English– весела англійська, де діти співатимуть англійські різдвяні пісні і гратимуть у веселі ігри.

А також цікаві різдвяні ігри, квести, теплі посиденьки біля каміну з чашкою гарячого какао чи ароматного чаю.
Made on
Tilda